триває набір на осінній семестр

англійська з носіями мови та українськими фахівцями
Переймаєтесь з приводу рівня англійської своєї дитини?
Занять у школі недостатньо, і багато прогалин у знаннях?
Ви й самі хотіли б вивчати англійську, але губитеся у великому виборі мовних шкіл?

Якщо на бодай одне із цих питань ви відповіли ствердно, маємо для вас чудові новини. Ми у London School of English вже більше 25 років викладаємо англійську для дітей і дорослих, і запрошуємо дітей на онлайн навчання у новому семестрі!
ПРО НАС
London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів. Компанія працює в Україні з 1996 року, має філії у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн навчання.

Більше 25 років ми навчаємо англійської мови дітей та дорослих, а також готуємо кандидатів до ЗНО з англійської мови та міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson. Окрім цього, наші школи є офіційними центрами тестування іспитів Cambridge та Pearson.

Ми пишаємося успіхами наших учнів, які завдяки набутим знанням вступили до омріяних навчальних закладів або побудували успішну кар'єру в Україні та за кордоном.
НАШІ ОНЛАЙН КУРСИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ
Заняття для дітей на усіх рівнях тривають з вересня по червень, для дорослих - з вересня по лютий.
Дитячі групи формуються як за віком, так і за рівнем знань дитини. Рівень визначається за допомогою безкоштовного вступного онлайн-тесту
LSE Kids (6-12 років)
Онлайн-курси, що закохають вашу дитину в англійську мову. Підходи «‎зубрити нові слова» та «‎розбирати, як працює граматика в теорії» хай залишаються в минулому. На заняттях в нашій школі діти вчаться впевнено користуватися англійською в повсякденному житті.

Про що балакають герої улюблених англомовних мультфільмів чи коміксів, як запитати, чи є певний товар в магазині та як не загубитися в аеропорті — ми пропонуємо реальну англійську сьогодення, якою можна розмовляти тут і зараз.

  • Заняття 2 рази на тиждень, о 14:50, 15:00 або 16:00
  • Ціна: від 1570 грн за кожні 4 тижні навчання

LSE Teens (13-17 років)
Часто шкільних уроків недостатньо для високого рівня знань, який потрібен для успішного складання міжнародних іспитів. До того ж, шкільна програма не завжди співпадає з інтересами учнів.

На уроках в LSE ми використовуємо комунікативну методику викладання. Якщо простіше — дискутуємо англійською на кожному уроці на різні теми: мистецтво, школа, майбутнє, технології, кіно. Підлітки вчаться вільно висловлювати свою думку, використовувати популярні розмовні фрази, та зможуть нарешті зрозуміти, про що співає Біллі Айліш чи Аріана Гранде.

  • Заняття 2 рази на тиждень, о 16:00, 17:40 або 19:20
  • Ціна: від 1850 грн за кожні 4 тижні навчання

LSE Adults
Курси, після яких ви вільно щебетатимете англійською!
Дорослим властиво відкладати вивчення англійської на потім, адже ми пам'ятаємо ті нудні уроки у школі. З тих пір підходи змінились, і зараз ніхто не набридатиме вам нудною теорією граматики чи заучуванням купи незрозумілих слів.

Онлайн-англійська на курсах LSE — це сучасні методики, професійна міжнародна команда викладачів і яскраві навчальні матеріали від топових видавництв. Ми беремо за основу комунікативну методику — тобто, зміщуємо акцент у розмовному напрямку. Це дозволяє швидше подолати мовний бар'єр та краще орієнтуватися в англомовному середовищі.

  • Заняття 2 рази на тиждень, о 10:00, 17:40 або 19:20
  • Ціна: від 1850 грн за кожні 4 тижні навчання
ЧОТИРИ "ТАК" НА КОРИСТЬ НАВЧАННЯ В LONDON SCHOOL OF ENGLISH
Викладання виключно англійською мовою
Кожне заняття проходить у 100% англомовному середовищі. Акцент курсів - на граматиці англійської мови та ґрунтовній практиці усіх мовленнєвих навичок. Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок.
Професійна команда викладачів
Усі наші викладачі - як носії мови, так і українські фахівці - володіють міжнародними кваліфікаціями у сфері викладання англійської мови та мають багаторічний досвід викладання загальної, розмовної та ділової англійської мови, а також підготовки до міжнародних мовних іспитів.
Економія власного часу та грошей
Дитині не потрібно їхати на курси: підключайтеся до занять з дому або на відпочинку! Інструменти інтерактивної платформи Zoom дозволять практикувати англійську в парах та міні-групах, а викладач зможе легко надати свої коментарі щодо прогресу або помилок.
Сучасні навчальні ресурси
Завдяки нашому партнеру, освітній компанії Dinternal Education, ми маємо змогу забезпечити наших слухачів сучасними, інтерактивними та якісними навчальними ресурсами від міжнародного видавництва Pearson, адаптованими для онлайн формату занять.
СЕРЕД НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ
Юлія Куліна
Україна
Кваліфікації: Cambridge CELTA, Delta Module 1, LCCI FTBE

Викладач в LSE, Кембриджський екзаменатор. Більше 10 років досвіду викладання англійської мови дітям і дорослим
Саманта Келлі
Великобританія
Кваліфікація: Cambridge CELTA

В команді LSE з вересня 2020 року, викладає англійську дітям та дорослим. Має багаторічний досвід роботи у фінансовій сфері та викладачем англійської мови у міжнародній компанії
Катерина Віттакер
Україна
Кваліфікації: Cambridge CELTA, Cambridge Advanced (C2), PTE examiner

Кейт працює в команді London School of English більше 6 років, спеціалізується на викладанні англійської мови дітям від 7 років та проведенні літніх програм
Джудас Еверетт
Великобританія
Кваліфікація: Cambridge CELTA

Викладає загальну та ділову англійську, готує слухачів до міжнародних іспитів Cambridge. Досвід викладання – понад 7 років в таких країнах, як Іспанія, Польща, Італія
РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ ТА СПРОБУЙТЕ СУЧАСНУ БРИТАНСЬКУ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ НА СМАК!