Триває набір на осінній семестр

Школа в 5 хвилинах пішки від метро Лівобережна
Переймаєтесь з приводу рівня англійської своєї дитини?
Вам здається, що занять у школі недостатньо?
Замислюєтесь щодо майбутнього складання ЗНО?

Якщо на бодай одне із цих питань ви відповіли ствердно, маємо для вас чудові новини. Ми у London School of English вже більше 25 років викладаємо англійську для дітей і дорослих.

30 серпня у нас стартують курси загальної англійської мови для дітей віком від 4 років та підлітків, а також курс підготовки до ЗНО з англійської.
Навчання в London School of English — це комфортний графік, різноплановий формат навчання та англійська для будь-якого віку!
ПРО НАС
London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів. Компанія працює в Україні з 1996 року та налічує 8 мовних шкіл у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн навчання.

Більше 20 років ми навчаємо англійської мови дітей та дорослих, а також готуємо кандидатів до ЗНО з англійської мови та міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson. Окрім цього, наші школи є офіційними центрами тестування іспитів Cambridge та Pearson.

Ми пишаємося успіхами наших учнів, які завдяки набутим знанням вступили до омріяних навчальних закладів або побудували успішну кар'єру в Україні та за кордоном.
НАШІ КУРСИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Заняття на усіх рівнях тривають з вересня по червень
Групи формуються як за віком, так і за рівнем знань дитини. Рівень визначається за допомогою безкоштовного вступного тесту

LSE Preschool (4-6 років)
Ми розуміємо, наскільки цікавим та непростим завданням є навчання англійській мові дошкільнят, тому їх підготовці в нашій школі приділяють особливу увагу.

На уроках діти не сидять нерухомо за партами, а грають у рухомі ігри, малюють, дивляться мультфільми з улюбленими героями. Ігровий підхід до занять допомагає перетворити навчання у задоволення, що особливо важливо для дітей від трьох до шести років. При цьому мова спілкування на уроках – англійська, що дозволяє дітям з перших занять зануритися в мовне середовище.

 • Ранкові заняття щовівторка та щочетверга
 • Ціна: від 1080 грн / кожні 4 тижні навчання
LSE Kids (6-12 років)
Курси, що закохають вашу дитину в англійську мову. Підходи «‎зубрити нові слова» та «‎розбирати, як працює граматика в теорії» хай залишаються в минулому. На заняттях в нашій школі діти вчаться впевнено користуватися англійською в повсякденному житті.

Про що балакають герої улюблених англомовних мультфільмів чи коміксів, як запитати, чи є певний товар в магазині та як не загубитися в аеропорті — ми пропонуємо реальну англійську сьогодення, якою можна розмовляти тут і зараз.

 • Заняття 2 або 3 рази на тиждень, о 14:50 або 16:00
 • Ціна: від 2100 грн / кожні 4 тижні навчання
LSE Teens (13-17 років)
Часто шкільних уроків недостатньо для високого рівня знань, який потрібен для успішного складання міжнародних іспитів. До того ж, шкільна програма не завжди співпадає з інтересами учнів.

На уроках в LSE ми використовуємо комунікативну методику викладання. Якщо простіше — дискутуємо англійською на кожному уроці на різні теми: мистецтво, школа, майбутнє, технології, кіно. Підлітки вчаться вільно висловлювати свою думку, використовувати популярні розмовні фрази, та зможуть нарешті зрозуміти, про що співає Біллі Айліш чи Аріана Гранде.

 • Заняття 2 або 3 рази на тиждень, о 16:00 або 17:45
 • Ціна: від 2160 грн / кожні 4 тижні навчання
Підготовка до ЗНО з англійської мови
Будь-який випускник хоче почути три найважливіших слова: «‎Ти склав ЗНО».
Наші викладачі роблять все можливе і неможливе, щоб ця маленька мрія здійснилася. Ми розбираємо структуру іспиту, виконуємо типові завдання і проводимо пробні тестування з таймінгом, етапами, різними блоками завдань — все, як на справжньому ЗНО. Це дозволяє підліткам подолати стрес та налаштуватися на успішне складання тесту. Бо, як говорить відоме прислів'я: «Попереджений — значить озброєний».

 • Курси з вересня по червень
 • Для рівнів Intermediate+ : заняття щосуботи, 11:15-13:15
 • Для рівнів Upper-Intermediate+ : заняття щосуботи, 13:30-15:30
 • Ціна: 1720 грн / кожні 4 тижні занять
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ
ТРИ "ТАК" НА КОРИСТЬ НАВЧАННЯ В LONDON SCHOOL OF ENGLISH
1
Викладання виключно англійською мовою
Кожне заняття проходить у 100% англомовному середовищі. Акцент курсів - на граматиці англійської мови та ґрунтовній практиці усіх мовленнєвих навичок. Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок.
2
Професійна команда
викладачів
Усі наші викладачі - як носії мови, так і українські фахівці - володіють міжнародними кваліфікаціями у сфері викладання англійської мови та мають багаторічний досвід викладання загальної, розмовної та ділової англійської мови, а також підготовки до міжнародних мовних іспитів.
3
Використання сучасних навчальних ресурсів
Завдяки нашому партнеру, освітній компанії Dinternal Education, ми маємо змогу забезпечити наших слухачів сучасними, інтерактивними та якісними навчальними ресурсами від міжнародного видавництва Pearson.
СЕРЕД НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ
Емі Батлер
США
 • Кваліфікації: CELTA Grade A 2013, Delta Module 1, Delta Module 2, Delta Module 3
 • Більше 6 років викладання загальної англійської для дітей, підлітків і дорослих та підготовки до іспитів Cambridge
Євгенія Ковтун
Україна
 • Кваліфікація: Cambridge CELTA
 • Досвід викладання: більше 15 років
 • Спеціалізація: підготовка до ЗНО з англійської мови
Мітч Річардсон
Великобританія
 • Кваліфікація: Cambridge CELTA
 • Працював у В'єтнамі та Україні
 • Досвід викладання англійської мови – більше 5 років
Юлія Яценко
Україна
 • Кваліфікації: Cambridge CELTA, IH CYLT
 • PTE examiner
 • Cambridge examiner for KET
 • Досвід роботи в London School of English Group - більше 9 років
ДВА КРОКИ ДЛЯ ЗАПИСУ НА КУРСИ
КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ВСТУПНИЙ ТЕСТ
Дізнайтеся варіанти розкладу та вартість занять у менеджера. Для цього відправте заявку на консультацію або зателефонуйте чи завітайте в нашу школу.
Після консультації дитина пройде безкоштовний вступний тест (онлайн або в офісі школи), і разом з менеджером ви зможете обрати групу відповідного рівня
РЕЄСТРАЦІЯ В ГРУПУ ТА ОПЛАТА ЗАНЯТЬ
Після реєстрації в групу внесіть оплату за перший місяць навчання або весь курс.
Оплату можна здійснити в офісі школи або згідно рахунку, який ми надішлемо на електронну пошту.
ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ МЕНЕДЖЕРА:
Який курс вас цікавить?
ЗАВІТАЙТЕ В НАШУ ШКОЛУ
КИЇВ
метро Лівобережна
вул. А. Шептицького, 14
+38(044)290-16-66
+38(095)281-59-77

КИЇВ
метро Лівобережна
вул. А. Шептицького, 14
+38(044)290-16-66
+38(095)281-59-77