Триває набір на осінній семестр

Зручне розташування школи у середмісті Львова на вул. І. Франка, 68
Переймаєтесь з приводу рівня англійської своєї дитини?
Вам здається, що занять у школі недостатньо?
Замислюєтесь щодо майбутнього складання ЗНО?

Якщо на бодай одне із цих питань ви відповіли ствердно, маємо для вас чудові новини. Ми у London School of English вже більше 25 років викладаємо англійську для дітей і дорослих.

Триває набір на курси загальної англійської мови для дітей 4-17 років та курс підготовки до ЗНО з англійської.
Навчання в London School of English — це комфортний графік, різноплановий формат навчання та англійська для будь-якого віку!
ПРО НАС
London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів. Компанія працює в Україні з 1996 року та налічує 8 мовних шкіл у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн навчання.

Більше 20 років ми навчаємо англійської мови дітей та дорослих, а також готуємо кандидатів до ЗНО з англійської мови та міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson. Окрім цього, наші школи є офіційними центрами тестування іспитів Cambridge та Pearson.

Ми пишаємося успіхами наших учнів, які завдяки набутим знанням вступили до омріяних навчальних закладів або побудували успішну кар'єру в Україні та за кордоном.
НАШІ КУРСИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Заняття на усіх рівнях тривають з вересня по червень
Групи формуються як за віком, так і за рівнем знань дитини. Рівень визначається за допомогою безкоштовного вступного тесту

LSE Preschool (4-6 років)
Ми розуміємо, наскільки цікавим та непростим завданням є навчання англійській мові дошкільнят, тому їх підготовці в нашій школі приділяють особливу увагу.

На уроках діти не сидять нерухомо за партами, а грають у рухомі ігри, малюють, дивляться мультфільми з улюбленими героями. Ігровий підхід до занять допомагає перетворити навчання у задоволення, що особливо важливо для дітей від чотирьох до шести років. При цьому мова спілкування на уроках – англійська, що дозволяє дітям з перших занять зануритися в мовне середовище.

 • Заняття з понеділка по п'ятницю, 9:00 - 12:00 (можливе відвідування 2, 3 або 5 разів на тиждень)
 • Ціна: від 1968 грн / кожні 4 тижні навчання
  LSE Kids (6-12 років)
  Курси, що закохають вашу дитину в англійську мову. Підходи «‎зубрити нові слова» та «‎розбирати, як працює граматика в теорії» хай залишаються в минулому. На заняттях в нашій школі діти вчаться впевнено користуватися англійською в повсякденному житті.

  Про що балакають герої улюблених англомовних мультфільмів чи коміксів, як запитати, чи є певний товар в магазині та як не загубитися в аеропорті — ми пропонуємо реальну англійську сьогодення, якою можна розмовляти тут і зараз.

  • Заняття 2 рази на тиждень, о 14:30 або 16:00
  • Ціна: від 1550 грн / кожні 4 тижні навчання
  LSE Teens (13-17 років)
  Часто шкільних уроків недостатньо для високого рівня знань, який потрібен для успішного складання міжнародних іспитів. До того ж, шкільна програма не завжди співпадає з інтересами учнів.

  На уроках в LSE ми використовуємо комунікативну методику викладання. Якщо простіше — дискутуємо англійською на кожному уроці на різні теми: мистецтво, школа, майбутнє, технології, кіно. Підлітки вчаться вільно висловлювати свою думку, використовувати популярні розмовні фрази, та зможуть нарешті зрозуміти, про що співає Біллі Айліш чи Аріана Гранде.

  • Заняття 2 рази на тиждень, о 17:45
  • Ціна: від 2040 грн / кожні 4 тижні навчання
  Підготовка до ЗНО з англійської мови
  Будь-який випускник хоче почути три найважливіших слова: «‎Ти склав ЗНО».
  Наші викладачі роблять все можливе і неможливе, щоб ця маленька мрія здійснилася. Ми розбираємо структуру іспиту, виконуємо типові завдання і проводимо пробні тестування з таймінгом, етапами, різними блоками завдань — все, як на справжньому ЗНО. Це дозволяє підліткам подолати стрес та налаштуватися на успішне складання тесту. Бо, як говорить відоме прислів'я: «Попереджений — значить озброєний».

  • Курс з вересня по червень
  • Заняття щовівторка та щоп'ятниці, 17:45-19:15
  • Ціна: 2280 грн / кожні 4 тижні занять
  ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ
  ТРИ "ТАК" НА КОРИСТЬ НАВЧАННЯ В LONDON SCHOOL OF ENGLISH
  1
  Викладання виключно англійською мовою
  Кожне заняття проходить у 100% англомовному середовищі. Акцент курсів - на граматиці англійської мови та ґрунтовній практиці усіх мовленнєвих навичок. Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок.
  2
  Професійна команда
  викладачів
  Усі наші викладачі - як носії мови, так і українські фахівці - володіють міжнародними кваліфікаціями у сфері викладання англійської мови та мають багаторічний досвід викладання загальної, розмовної та ділової англійської мови, а також підготовки до міжнародних мовних іспитів.
  3
  Використання сучасних навчальних ресурсів
  Завдяки нашому партнеру, освітній компанії Dinternal Education, ми маємо змогу забезпечити наших слухачів сучасними, інтерактивними та якісними навчальними ресурсами від міжнародного видавництва Pearson.
  СЕРЕД НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ
  Кейт Домашенко
  Україна
  • Кваліфікації: Cambridge CELTA, Cambridge Advanced (C2)
  • PTE examiner
  • Кейт працює в команді London School of English більше 6 років
  • Спеціалізується на викладанні англійської мови дітям від 7 років та проведенні літніх програм
  Саманта Келлі
  Великобританія
  • Кваліфікація: Cambridge CELTA
  • В команді LSE Львів з вересня 2020 року
  • Викладає загальну, розмовну англійську, та спеціалізований курс для фінансистів
  Валерія Глотова
  Україна
  • Кваліфікації: Cambridge СELTA
  • Валерія викладає англійську вже більше 9 років
  • Працювала в Індонезії, Бразилії, Словакії та в Україн
  Ліам Віттакер
  Великобританія
  • Кваліфікації: Cambridge CELTA, Cambridge Delta Module 1
  • FTBE Cambridge examiner
  • Ліам викладає загальну англійську дорослим і дітям, проводить розмовні курси, готує слухачів до міжнародних іспитів Pearson Test of English та Cambridge
  • Досвід викладання: більше 8 років
  ДВА КРОКИ ДЛЯ ЗАПИСУ НА КУРСИ
  КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ВСТУПНИЙ ТЕСТ
  Дізнайтеся варіанти розкладу та вартість занять у менеджера. Для цього відправте заявку на консультацію або зателефонуйте чи завітайте в нашу школу.
  Після консультації дитина пройде безкоштовний вступний тест (онлайн або в офісі школи), і разом з менеджером ви зможете обрати групу відповідного рівня
  РЕЄСТРАЦІЯ В ГРУПУ ТА ОПЛАТА ЗАНЯТЬ
  Після реєстрації в групу внесіть оплату за перший місяць навчання або весь курс.
  Оплату можна здійснити в офісі школи або згідно рахунку, який ми надішлемо на електронну пошту.
  ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ МЕНЕДЖЕРА:
  Який курс вас цікавить?
  ЗАВІТАЙТЕ В НАШУ ШКОЛУ
  ЛЬВІВ
  вул. І. Франка, 68
  +38(032)253-01-20
  +38(094)993-21-20

  ЛЬВІВ
  вул. І. Франка, 68
  +38(032)253-01-20
  +38(094)993-21-20