Триває набір на осінній семестр

Мінімальні технічні вимоги до занять: лише ноутбук та інтернет
Схоже, ти шукаєш онлайн курси англійської. Що ж, згортай пошуки - ти вже у цілі!

Навчання в London School of English — це комфортний графік, зручна інтерактивна онлайн-платформа для занять, різноплановий формат навчання та міжнародна кваліфікована команда викладачів!

Старт нового семестру - 5 вересня, набір в групи триває.
Встигни забронювати місце в групі зі спеціальною знижкою 15% на перший місяць навчання! Пропозиція діє для усіх, хто відправить заявку до 10 вересня!
ХОЧУ ЗНИЖКУ
ПРО НАС
London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів. Компанія працює в Україні з 1996 року, має філії у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн навчання.

Більше 25 років ми навчаємо англійської мови дітей та дорослих, а також готуємо кандидатів до ЗНО з англійської мови та міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson. Окрім цього, наші школи є офіційними центрами тестування іспитів Cambridge та Pearson.

Ми пишаємося успіхами наших учнів, які завдяки набутим знанням вступили до омріяних навчальних закладів або побудували успішну кар'єру в Україні та за кордоном.
НАШІ КУРСИ
Тривалість кожного рівня - 5 місяців
Заняття 2 рази на тиждень, о 10:00, 17:40 або 19:20
ЧОТИРИ "ТАК" НА КОРИСТЬ ОНЛАЙН НАВЧАННЯ В LONDON SCHOOL OF ENGLISH
Викладання виключно англійською мовою
Кожне заняття проходить у 100% англомовному середовищі. Акцент курсів - на граматиці англійської мови та ґрунтовній практиці усіх мовленнєвих навичок. Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок.
Економія власного часу та грошей
Вам не потрібно їхати на курси: підключайтеся до занять з дому, у відрядженні, або на відпочинку! Інструменти інтерактивної платформи Zoom дозволять вам практикувати англійську в парах та міні-групах, а викладач зможе легко надати вам свої коментарі щодо прогресу або помилок.
Професійна команда викладачів
Усі наші викладачі - як носії мови, так і українські фахівці - володіють міжнародними кваліфікаціями у сфері викладання англійської мови та мають багаторічний досвід викладання загальної, розмовної та ділової англійської мови, а також підготовки до міжнародних мовних іспитів.
Сучасні навчальні ресурси
Завдяки нашому партнеру, освітній компанії Dinternal Education, ми маємо змогу забезпечити наших слухачів сучасними, інтерактивними та якісними навчальними ресурсами від міжнародного видавництва Pearson, адаптованими для онлайн формату занять.
СЕРЕД НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ
Наталя Вересюк
Україна
Кваліфікації: Cambridge CELTA, CAE

Більше 6 років досвіду викладання загальної англійської мови для дітей та дорослих
Джудас Еверетт
Великобританія
Кваліфікація: Cambridge CELTA

Викладає загальну та ділову англійську, готує слухачів до міжнародних іспитів Cambridge. Досвід викладання – понад 7 років в таких країнах, як Іспанія, Польща, Італія
Олена Міходуй
Україна
Кваліфікації: ICELT, PTE examiner


Протягом 15 років Олена викладала англійську мову в державних навчальних закладах та кращих міжнародних мовних школах України. Вона брала участь в освітніх проектах та тренінгах в Сполучених Штатах Америки, Сербії, Хорватії та Україні
Дебора Бакстон
Великобританія
Кваліфікація: Cambridge CELTA

Дебора викладала 6 років у Римі. Протягом 6 років жила і працювала в Італії. Вона готувала до всіх Кембриджських іспитів і викладала в різних вікових групах. Вона також працювала в приватній католицькій початковій школі. Дебора також має досвід викладання ділової англійської мови для корпоративних студентів.
СПРОБУЙ НА СМАК СПРАВЖНЮ БРИТАНСЬКУ ЯКІСТЬ ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ!
Не гай часу - отримай знижку на онлайн-навчання в London School of English