триває набір на осінній семестр

англійська з носіями мови та українськими фахівцями
Переймаєтесь з приводу рівня англійської своєї дитини?
Занять у школі недостатньо, і багато прогалин у знаннях?
Ви й самі хотіли б вивчати англійську, але губитеся у великому виборі мовних шкіл?

Якщо на бодай одне із цих питань ви відповіли ствердно, маємо для вас чудові новини. Ми у London School of English вже більше 25 років викладаємо англійську для дітей і дорослих, і запрошуємо дітей на навчання у новому семестрі!
ПРО НАС
The London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів.

Компанія була заснована в Україні у 1996 році, має філії у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн-навчання. У 2022 році відкриваємо школу в братській Польщі, у місті Вроцлав.

Більше 25 років ми навчаємо англійської мови дітей та дорослих, а також готуємо кандидатів до міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson.

Ми пишаємося успіхами наших учнів, які завдяки набутим знанням вступили до омріяних навчальних закладів або побудували успішну кар'єру в Україні та за кордоном.
НАШІ КУРСИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ
Заняття для дітей на усіх рівнях тривають з вересня по червень, для дорослих - з вересня по лютий.
Дитячі групи формуються як за віком, так і за рівнем знань дитини. Рівень визначається за допомогою безкоштовного вступного тесту в офісі школи
LSE Kids (6-12 років)
Курси, що закохають вашу дитину в англійську мову. Підходи «‎зубрити нові слова» та «‎розбирати, як працює граматика в теорії» хай залишаються в минулому. На заняттях в нашій школі діти вчаться впевнено користуватися англійською в повсякденному житті.

Про що балакають герої улюблених англомовних мультфільмів чи коміксів, як запитати, чи є певний товар в магазині та як не загубитися в аеропорті — ми пропонуємо реальну англійську сьогодення, якою можна розмовляти тут і зараз.

  • Заняття 2 рази на тиждень, о 15:00 або 15:45
  • Ціна: від 288 за кожні 4 тижні навчання

LSE Teens (13-17 років)
Часто шкільних уроків недостатньо для високого рівня знань, який потрібен для успішного складання міжнародних іспитів. До того ж, шкільна програма не завжди співпадає з інтересами учнів.

На уроках в LSE ми використовуємо комунікативну методику викладання. Якщо простіше — дискутуємо англійською на кожному уроці на різні теми: мистецтво, школа, майбутнє, технології, кіно. Підлітки вчаться вільно висловлювати свою думку, використовувати популярні розмовні фрази, та зможуть нарешті зрозуміти, про що співає Біллі Айліш чи Аріана Гранде.

  • Заняття 2 рази на тиждень, о 15:45 або 17:30
  • Ціна: від 312 за кожні 4 тижні навчання

LSE Adults
Курси, після яких ви вільно щебетатимете англійською!
Дорослим властиво відкладати вивчення англійської на потім, адже ми пам'ятаємо ті нудні уроки у школі. З тих пір підходи змінились, і зараз ніхто не набридатиме вам нудною теорією граматики чи заучуванням купи незрозумілих слів.

Англійська на курсах LSE - це сучасні методики, професійна міжнародна команда викладачів і яскраві навчальні матеріали від топових видавництв. Ми беремо за основу комунікативну методику - тобто, зміщуємо акцент у розмовному напрямку. Це дозволяє швидше подолати мовний бар'єр та краще орієнтуватися в англомовному середовищі.

  • Заняття 2 рази на тиждень, о 10:00, 17:30 або 19:15
  • Ціна: від 252 за кожні 4 тижні навчання
ТРИ "ТАК" НА КОРИСТЬ НАВЧАННЯ В LONDON SCHOOL OF ENGLISH
Викладання виключно англійською мовою
Кожне заняття проходить у 100% англомовному середовищі. Акцент курсів - на граматиці англійської мови та ґрунтовній практиці усіх мовленнєвих навичок. Прогрес кожного студента оцінюється за допомогою регулярних тестів зі зворотнім зв'язком викладача щодо помилок.
Професійна команда викладачів
Усі наші викладачі - як носії мови, так і українські фахівці - володіють міжнародними кваліфікаціями у сфері викладання англійської мови та мають багаторічний досвід викладання загальної, розмовної та ділової англійської мови, а також підготовки до міжнародних мовних іспитів.
Сучасні навчальні
ресурси
Завдяки нашому партнеру, освітній компанії Dinternal Education, ми маємо змогу забезпечити наших слухачів сучасними, інтерактивними та якісними навчальними ресурсами від міжнародного видавництва Pearson.
СЕРЕД НАШИХ ВИКЛАДАЧІВ
Джудас Еверетт
Великобританія
Кваліфікація: Cambridge CELTA

Викладає загальну та ділову англійську, готує слухачів до міжнародних іспитів Cambridge. Досвід викладання – понад 7 років в таких країнах, як Іспанія, Польща, Італія
Анастасія Гончаренко
Україна
Кваліфікації: Cambridge CELTA, CPE, TKT YL

Викладає англійську дітям та дорослим, досвід викладання - більше 3 років
Скотт Харланд
Великобританія
Кваліфікації: Cambridge CELTA, DepTesol, екзаменатор PET, FCE, FTBE (Teaching Business English Certificate)

Скотт має понад 10 років досвіду викладання у Великобританії, Італії, Польщі та Україні
РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ ТА СПРОБУЙТЕ СУЧАСНУ БРИТАНСЬКУ АНГЛІЙСЬКУ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ НА СМАК!