З повагою до дитини

Запрошуємо вас до "Монтессорі. Перші кроки" - центру розвитку дітей 1 - 6 років на Печерську
Наші досвідчені педагоги розуміють потреби кожного малюка та створюють найкращі умови для його гармонійного розвитку
Ми прагнемо розвивати в дітях любов до навчання протягом усього життя. Наша мета - створити турботливе, мирне і культурне розмаїття освітнього середовища, в якому дитина може процвітати і розвиватися.
І якщо Ви хочете, щоб Вашому малюку були притаманні ініціатива, відповідальність, концентрація, бажання вчитися, вміння відчувати себе і зробити самостійний вибір, ми знаємо – Монтессорі освіта точно підходить для цієї мети.
Чекаємо на вас та вашу дитину в Центрі розвитку "Монтессорі. Перші кроки" на Печерську (вул. Є. Коновальця, 32-Б).
Переваги навчання в Центрі "Монтессорі. Перші кроки" на Печерську
1
Сприятливе Монтессорі-середовище для природного, всебічного й гармонійного розвитку дитини: ми допоможемо малюку розвинути лідерські якості, самостійність і впевненість в собі.
2
Заняття проводяться у двомовному середовищі: таким чином дитина вчиться грамотно висловлювати свої думки рідною та іноземною мовами
3
Індивідуальний підхід до кожної дитини та заняття виключно з кваліфікованими та досвідченими Монтессорі-педагогами
Ми ставимо собі за мету глибше зрозуміти кожну дитину, проявити в повній мірі повагу й любов до маленької людини. Виховати не просто інтелектуалів, а щасливих людей, творчо міркуючих, емоційно стійких, адаптованих до життя особистостей.
Групи
1
Baby Little Stars
Для віку 1-2 роки, заняття з мамою
Батьки - це найкращі перші вчителі для дитини. Саме тому в групах Baby Little Stars батьки в команді з досвідченим Монтессорі-педагогом, допомагають малюкам розвиватися та пізнавати навколишній світ, не обмежуючи їх свободи.
Група 1. Пн – Ср – Пт, 09:00-10:30.
Група 2. Вт та Чт, 09:00-10:45.
Група 3. Вт та Чт, 11:00-12:30.
2
Little Stars
Для дітей 2-3 роки
Атмосфера класу тоддлерів заохочує діток від 2 до 3 років самостійно виконувати прості щоденні завдання, які допомагають їм досягнути нового рівня інтелектуального розвитку.
Група 1. Пн – Вт – Ср – Чт – Пт 08:30-12:00.
Група 2. Пн – Ср – Пт 10:45-12:45
3
First Steps
Для дітей 3-6 років
У віці трьох років разом із потребою у спілкуванні також зростає і потреба в інтелектуальному розвитку. Саме на цьому етапі "поглинаючий розум" готовий до сприйняття цікавинок навколишнього світу.
Група 1. Пн – Вт – Ср – Чт – Пт 08:30-18:30.
Група 2. Пн – Вт – Ср – Чт – Пт 09:00-13:00
Отримайте індивідуальну консультацію в нашому Центрі
Як до вас звертатися
Ваш E-mail
Телефон