Wish Santa a Merry Little Christmas
ТВОРЧИЙ КОНКУРС
ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
ІЗ ГОЛОВНИМИ ПРИЗАМИ - БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ
В "ЛОНДОНСЬКІЙ ШКОЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ"
Мережа шкіл англійської мови The London School of English в партнерстві з Dinternal Education оголошують Всеукраїнський Різдвяний конкурс для учнів 1-6 класів!
Для кого
Конкурс проводиться для учнів 1-6 класів шкіл–партнерів Pearson.
Статус "школа-партнер Pearson" надається навчальному закладу, який підписав угоду з Представництвом Пірсон в Україні та користується підручниками видавництва. Для уточнення статусу вашої школи звертайтесь до керівництва навчального закладу.
Коли
Конкурсні роботи приймаються з 9 по 25 грудня.
Оголошення результатів відбудеться 15 січня.
Подарунки
Перший приз – п'ять безкоштовних місць на семестр онлайн або оффлайн навчання в The London School of English (з січня по червень 2021р) та комплект безкоштовних підручників.

Другий приз - п'ять знижок -50% на семестр онлайн або оффлайн навчання в The London School of English (з січня по червень 2021) та комплект безкоштовних підручників.
Про організатора
The London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів. Компанія працює в Україні з 1996 року та налічує 8 мовних шкіл у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн навчання.
Школи пропонують курси англійської мови дітей та дорослих, а також підготовку до ЗНО з англійської мови та міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson.
Конкурс: Wish Santa a Merry Little Christmas
Санта завжди приносить нам подарунки, а хто привітає Санту з Різдвом та Новим Роком? Можливо, саме твій подарунок буде найкращим?
Крок 1
- напиши англійською та розмалюй маленьку листівку (будь ласка, напиши 20-50 слів самостійно і не копіюй з інтернету, щоб не засмучувати Санту)
або
- запиши відео з віршиком або піснею англійською мовою (до 1 хвилини).
Крок 2
Заповни анкету учасника, прикріпи до анкети фотографію листівки або відеоподарунок, та відправ нам до 25 грудня включно.
Найкращі привітання отримають призи!
*Якщо із завантаженням або відправкою файлів виникнуть будь-які проблеми, напиши нам на competition.lse.primary@gmail.com - ми допоможемо.
Результати
з 11 по 14 січня комісія, до складу якої входять представники London School of English та Dinternal Education, обере п'ять переможців на перше місце та п'ять переможців на друге місце.

Результати конкурсу будуть оголошені на наших сторінках у Facebook та Instagram 15.01.2021.

Підписуйся і слідкуй за нашими соцмережами аби не пропустити!