РІЗДВЯНИЙ КОНКУРС
"CHRISTMAS IS..."
БЕРИ УЧАСТЬ ТА ОТРИМАЙ МОЖЛИВІСТЬ ВИГРАТИ БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В "ЛОНДОНСЬКІЙ ШКОЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ"!
Мережа шкіл англійської мови The London School of English в партнерстві з Dinternal Education оголошують Всеукраїнський Різдвяний конкурс для учнів 7-11 класів!
Для кого
Конкурс проводиться для учнів 7-11 класів шкіл–партнерів Pearson.
Статус "школа-партнер Pearson" надається навчальному закладу, який підписав угоду з Представництвом Пірсон в Україні та користується підручниками видавництва. Для уточнення статусу вашої школи звертайтесь до керівництва навчального закладу.
Коли
Конкурсні роботи приймаються з 9 по 25 грудня.
Оголошення результатів відбудеться 15 січня.
Подарунки
Перший приз – п'ять безкоштовних місць на семестр онлайн або оффлайн навчання в The London School of English (з січня по червень 2021р) та комплект безкоштовних підручників.

Другий приз - п'ять знижок -50% на семестр онлайн або оффлайн навчання в The London School of English (з січня по червень 2021) та комплект безкоштовних підручників.
Про організатора
The London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів. Компанія працює в Україні з 1996 року та налічує 8 мовних шкіл у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн навчання.
Школи пропонують курси англійської мови дітей та дорослих, а також підготовку до ЗНО з англійської мови та міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson.
Конкурс: Christmas is...
Крок 1
Напиши англійською мовою коротку розповідь про Різдво. Почни розповідь словами Christmas is
Поясни, що таке Christmas для тебе, як розумієш це свято саме ти.
Крок 2
Перевір оформлення та наповнення розповіді: вона має містити щонайменше 50 та щонайбільше 100 слів, та повинна бути твоїм власним твором (тексти скопійовані з інтернету чи інших ресурсів до участі у конкурсі не приймаються). До посту додай ілюстрацію або коротеньке відео до 30 секунд.
Крок 3
Заповни анкету учасника, прикріпи до анкети ілюстрацію або відео, та відправ нам до 25 грудня включно.
Найкращі розповіді отримають призи!
*Якщо із завантаженням або відправкою файлів виникнуть будь-які проблеми, напиши нам на competition.lse.secondary@gmail.com - ми допоможемо.
Результати
з 11 по 14 січня комісія, до складу якої входять представники London School of English та Dinternal Education, обере п'ять переможців на перше місце та п'ять переможців на друге місце.

Результати конкурсу будуть оголошені на наших сторінках у Facebook та Instagram 15.01.2021.

Підписуйся і слідкуй за нашими соцмережами аби не пропустити!