Знов розгубився на співбесіді англійською...
Пройшов онлайн курс Professional English та отримав роботу мрії!
Онлайн курс Professional English: як отримати роботу - це експрес-курс англійської для досягнення професійної мети - отримання омріяної роботи в англомовній компанії.

Програма курсу містить велику кількість корисних слів, термінів та виразів для використання на співбесіді, а також практичні вправи, що моделюють реальні ситуації та запитання на англомовному інтерв'ю з роботодавцем.

Ви отримаєте фідбек стосовно вашого резюме англійською, обговорите soft skills, які роботодавці хочуть бачити в кандидатах, а також попрактикуєтесь проходити співбесіду англійською.
Старт занять - 19 листопада 2021 на платформі Zoom
Тривалість онлайн курсу: 4 тижні
Заняття щоп'ятниці, 19:30-21:00
Ціна: 1400 грн / курс
Викладач: Адам Керрінгтон (Великобританія)
Кваліфікація Cambridge CELTA
Успішно викладає англійську дорослим і дітям. Має досвід викладання англійської у Китаї та Німеччині. З командою LSE з 2020 року.
Три причини вивчати англійську
з "London School of English"

1
Наш досвід
та результати
Ми викладаємо англійську мову в Україні більше 25 років та маємо у своєму запасі більше 30 навчальних програм різної спрямованості. Наші викладачі мають досвід співпраці з найвідомішими міжнародними та вітчизняними компаніями, тож ми розуміємо які навички потрібні для успішного бізнес спілкування.
2
Найбільша команда кваліфікованих викладачів в Україні
Наші викладачі - як носії мови, так і українські фахівці - володіють міжнародними сертифікатами з викладання англійської мови та мають багаторічний досвід викладання курсів англійської різної спрямованості
3
Зручний онлайн формат занять
Підключайтеся з дому, у відрядженні, з будь-якого куточку України. Інструменти інтерактивної платформи Zoom дозволять вам практикувати англійську в парах та міні-групах, а викладач зможе легко надати вам свої коментарі щодо прогресу або помилок.
ПРО НАС
The London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів. Компанія працює в Україні з 1996 року та налічує 7 мовних шкіл у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн навчання.

Більше 25 років ми навчаємо англійської мови дітей та дорослих, а також готуємо кандидатів до ЗНО з англійської мови та міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson. Окрім цього, наші школи є офіційними центрами тестування іспитів Cambridge та Pearson.

Ми пишаємося успіхами наших учнів, які завдяки набутим знанням вступили до омріяних навчальних закладів або побудували успішну кар'єру в Україні та за кордоном.
Відправляйте заявку на навчання прямо зараз!
Менеджер зв'яжеться з вами протягом робочого дня
Як до вас звертатися
Ваш E-mail
Телефон
В якому регіоні ви живете