Старт курсу: 28 червня
SUMMER
DEBATE CLUB
2-тижневий онлайн курс для підлітків, які бажають впевнено висловлювати та доводити свою точку зору
welcome to

Дискусійні клуби користуються шаленою популярністю серед підлітків у США як спосіб розвитку впевненості у спілкуванні на публічних заходах та навичок критичного мислення. Хочете приєднатися до дискусійного клубу тут, в Україні?
Приєднуйтеся до онлайн курсу для підлітків Debate Club!

Разом з кваліфікованими носіями мови ви будете обговорювати актуальні для підлітків теми сьогодення. Тиждень за тижнем ви будете вдосконалювати свої комунікативні навички та логічне мислення, щоб якнайкраще висловити та захистити свою думку у будь-якій розмові.

Набудьте впевненості у розмовній англійській та вдоскональте свої навички переконання та контролю розмови у нашому Debate Club!
Про курс
 • Початок занять - 28 червня
 • Тривалість курсу: 2 тижні
 • Для віку 13+
 • Для рівнів Intermediate й вище
 • Заняття щовівторка, щосереди та щоп'ятниці, 17:00-18:30
 • Навчання на платформі Zoom
 • Викладачі: Патрік Уілсон та Емі Батлер
 • Ціна: 1200 грн / курс
  Програма курсу
  1
  Тиждень 1:
  Вчимося переконувати
  Студенти знайомляться між собою та самі обирають теми курсу для відпрацювання навичок переконання, та вивчення корисних фраз та кліше.

  Структурування та встановлення пріоритетів
  Студенти навчаться концентруватися на ключових моментах своєї промови та використовувати різноманітні прийоми та аргументи для доведення своєї думки

  Інтонація / Мова тіла для доповнення вашої промови
  Студенти працюватимуть над нелінгвістичними способами переконання слухачів за допомогою інтонації та мови тіла. Вони також працюватимуть над підтримкою своїх ідей шляхом доказів та прикладів.
  2
  Тиждень 2:
  Аналіз та спростування
  Студенти вдосконалюватимуть свої навички критичного мислення за допомогою швидкого аналізу ідей свого опонента. Вони дізнаються, як відповідати один одному за допомогою спростувань та контраргументів.

  Риторичні прийоми та помилки опонентів
  Студенти дізнаються що таке риторичні прийоми, як ними користуватися, а також як виявити недосконалу логіку в ідеях опонентів.

  Баттл дебатів!
  Студенти продемонструють усе, що вивчили, на баттлі із справжнім суддєю. Студенти розділяться на команди, щоб гуртом спланувати та підготувати свої виступи протягом баттлу дебатів. По закінченню дебатів запрошений суддя обере команду з найбільш переконливими аргументами.
  Викладачі
  Патрік Уілсон
  Ірландія
  • Кваліфікація: CELT English teaching certificate
  • Досвід викладання англійської мови: більше 3 років у таких країнах, як Ірландія, Чехія та Україна
  Емі Батлер
  США
  • Кваліфікації: CELTA Grade A 2013, Delta Module 1, Delta Module 2, Delta Module 3
  • Більше 6 років викладання загальної англійської для дітей, підлітків і дорослих, підготовка до іспитів Cambridge
  • Емі працювала в Росії, Україні та Грузії
  Про нас
  The London School of English - це провідна мережа шкіл англійської мови з британськими інвестиціями і кваліфікованою міжнародною командою викладачів. Компанія працює в Україні з 1996 року та налічує 8 мовних шкіл у Києві, Одесі та Львові, а також відділення онлайн навчання.

  Більше 20 років ми навчаємо англійської мови дітей та дорослих, а також готуємо кандидатів до ЗНО з англійської мови та міжнародних мовних іспитів IELTS, Cambridge, Pearson. Окрім цього, наші школи є офіційними центрами тестування іспитів Cambridge та Pearson.

  Ми пишаємося успіхами наших учнів, які завдяки набутим знанням вступили до омріяних навчальних закладів або побудували успішну кар'єру в Україні та за кордоном.
  Три причини вдосконалювати розмовну англійську
  з "London School of English"

  1
  Сучасна лексика та практичні навички
  Ми обрали лише цікаві та актуальні теми для обговорення. А ще ми навчимо вас висловлювати власну думку, погоджуватися та заперечувати, порівнювати та класифікувати, передбачати, і це ще не всі навички, яких ви набудете протягом курсу
  2
  Міжнародна команда викладачів
  Викладач курсу - носій мови з Великобританії. Він володіє міжнародним сертифікатом з викладання англійської мови та має багаторічний досвід викладання курсів англійської різної спрямованості
  3
  Зручний онлайн формат занять
  Підключайтеся до занять з будь-якого куточку України! Інструменти інтерактивної платформи Zoom дозволять вам практикувати англійську в парах та міні-групах, а викладач зможе легко надати вам свої коментарі щодо прогресу або помилок.
  Відправляйте заявку на Debate Club курс прямо зараз!
  Менеджер зв'яжеться з вами протягом робочого дня
  Як до вас звертатися
  Ваш E-mail
  Телефон
  В якому регіоні ви живете